چارت سازمانی

واحد ارتباط با مشتریان

این واحد با هدف ارتباط مستمر با مشتریان و دریافت نظرات ، انتقادات ، پیشنهادات و رسیدگی به شکایات آنان در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان دایر گردیده است . جهت تسهیل ارتباط با کارشناس این بخش کلیه مشتریان بخش های فروش و فنی می توانند با شماره اختصاصی این واحد تماس حاصل نمایند .

واحد مهندسی‌فروش و سیستم‌ها

این واحد در زمینه ارائه مشاوره ، انتخاب و بررسی ساختار مناسب ، محاسبه تقریبی مصالح مصرفی ، شرایط اجرایی کارگاه و سایر اطلاعات مرتبط ، تبلیغات و نیز ارائه بروشور های فنی مورد نیاز مشتریان فعالیت می نماید .

واحد فروش

این واحد وظیفه عرضه سبد کاملی از محصولات مرتبط را در کوتاهترین زمان ممکن از دریافت سفارشات مشتریان به صورت حضوری ، تلفنی و اینترنتی را بر عهده دارد .

فروشگاه و نمایشگاه

نمایشگاه به عنوان فروشگاه تخصصی محصولات کناف با انبار مجزا امکان عرضه کلیه محصولات در خارج از ساعات اداری شرکت با کمترین هزینه حمل را برای مشتریان در سطح شهر فراهم آورده است .

انبار مرکزی

این واحد با بهره گیری از فضای مناسب و سر پوشیده و نیز رعایت استاندارد های مورد تایید شرکت کناف اقدام به انبارش و تحویل کالا در کوتاه ترین زمان ممکن از لحظه دریافت سفارش به مشتریان می نماید .

واحد فنی و بازرسی

این واحد دارای گواهینامه صلاحیت فنی از شرکت کناف بوده که هر ساله با بهره گیری از نیرو های اجرایی و ارکان نظارتی مجرب توانسته است ضمن جلب رضایت کامل مشتریان نمرات فنی کامل را از واحد بازرسی شرکت کناف اخذ نماید .